Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sziv fajas stress miatt? Mar...

Sziv fajas stress miatt? Mar lassan negy eve faj a szivem, terhekni nem tudom magam, fizikai munkarol nem is almodom.

Figyelt kérdés

Voltam nem egyszer kivizsgalasra, de mindig azt mondtak hogy tokeletesen egeszseges.

Az az igazsag, hogy az utobbi idoben minden osszejott, annyira hogy mar telyesen kilatstalannak tunik az eletem.

Lehetseges hogy e miatt van?


2011. szept. 29. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomat írom le, hátha segít. Volt időszak mikor nekem is fájdogált, én is kivizsgáltattam magam, minden rendben volt. Mára már egyáltalán nem fáj, kerülöm a stresszet, a megerőltetést, az idegeskedést, mindenféle negatív gondolatot és szedtem Q10-et. Teljesen panaszmentes vagyok.
2011. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A stressz okozhat különféle tüneteket, akár fájdalmat is, a test különböző részein és az energiádat is csökkenhet miatta.Tehát könnyen lehet, hogy minden bajod a stressztől van.
2011. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!