Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt és mi idézhette...

Mi történt és mi idézhette elő, amikor nem kaptam levegőt?

Figyelt kérdés

Semmi előjele nem volt a dolognak csak jöttem az utcán és hírtelen azt éreztem hogy ég a tüdőm és egyre jobban kezdett égni. Ezután az orromban is éreztem egy elviselhetetlenül erős égést amitől folyamatosan tüsszögnöm kellett és ezután már levegőt is alig kaptam. Kis koromban asztmás voltam és szerencsér van itthon pipám abból kettőt fújtam és már kapok levegőt de még mindig ég a tüdőm és az orrom illetve nehezen veszek levegőt.

Ami furcsa volt,hogy az iskolában ma jobban fáztam mint szoktam és nagyon sokszor kirázott a hideg de nem hinném hogy ez összefügg a rosszullétemmel.

Mitől lehetett ez és egyáltalán mi volt ez, mi történt?


2011. szept. 29. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Amikormélyebb levegőtakartam venni akkor egyből köhögnöm kelett.

Segítsetek kérlek. Nagyon rémisztő volt.

2011. szept. 29. 15:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert elég rémisztő amit írtál! Lehet, hogy allergia! De lehet komolyabb is! Legyen nálad a pipád! Nem ártana egy vérvétel is, csak hogy tudd milyen hiány van a szervezetedbe mert jön a tél - ami együtt jár a járványokkal!
2011. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Közben réjöttünk ,hogy feljött a gyororsavam ( reflux)és mivel asztmám van ez komoly rosszullétet okozott azóta szerencsére nem fordult elő de mindig nálam van a pipám a biztonság kedvéért.

2011. okt. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!