Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy már napok óta...

Normális, hogy már napok óta be van szorulva a levegő?

Figyelt kérdés
Már kedd óta nagyon fáj a jobb mellem alatt, valószínűleg beszorult a levegő. Mindent csináltam hogy jó legyen, de semmi. Ma edzésen (szinkronúszás) levegő nélkülinél amikor feljöttem és levegőt vettem, mintha valami elszakadt volna ott és nagyonnagyon fájt. Utána még sokáig. Amikor visszaálltam edzeni (már elemeztünk) akkor újrakezdődött. Normális, hogy napok óta még mindig ennyire fáj? Mit tudok tenni ellene?
2011. szept. 29. 21:07
 1/1 Zuza88 ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, rossz mozdulat okozza elvileg. Néhány nap alatt elmúlik, tudom milyen borzalmas. Pihenhetnél egy hetet szerintem, és a biztonság kedvéért menj el dokihoz vagy egy tüdőszűrőre. Én elmentem, aztán sokkal nyugodtabban vártam hogy elmúljon.
2011. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!