Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha alkoholt ittam be lehet rá...

Ha alkoholt ittam be lehet rá venni Valeriánát?

Figyelt kérdés
( altató )
2011. okt. 1. 22:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Darwin-díjas ötlet.
2011. okt. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, a legtöbb gyógyszerre (és gyógyhatású készítményre) ráírják, hogy nem szabad mellette alkoholt inni, de az esetek nagy részében ez azért kerül rá, mert ha matt részegen veszed be, akkor már lehet belőle bajod, és mivel nem mindenki pontosan ugyan annyi piától rúg be, ezért rá kell írniuk, hogy ne lehessen a gyártót felelősségre vonni. Ahogy említette valaki, úgy én is vettem már be Cataflam-ot úgy, hogy előtte ittam, mert akkor kezdett el mocskosul fájni a fogam, nem lett a világon semmi bajom, mivel nem is voltam részeg.
2011. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Általános szabály: gyógyszerre nem szabad alkoholt inni! Amúgy ez a kérdés kiírás ez kamu, nem hiszem el hogy nem tudnak ilyen alap dolgot...
2011. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, te komolyan mondom, hogy hülye vagy. Egyáltalán szoktál te gondolkodni is vagy azt hajtogatod, amire anyukád megtanított? A Valeriána nem gyógyszer, hanem egy gyógynövényes cucc és nyugtató hatása van
2011. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
Hülye az anyád p... amúgy igyon csak rá nyugodtan, felőlem meg is dögölhet. Az hogy ki a hülye meg maradjunk annyiban: 1998- SOTE fogorvosi diploma. Köszöntem!
2011. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg pont tudhatnád, hogy a Valeriana nem gyógyszer.
2011. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!