Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne izzadjon a talpam? FONTOS

Figyelt kérdés
A magassarkúban általában izzad a talpam vagy nem is tudom mi van,és csúszkál a cipőben.Már vettem ilyen zselés talpbetétet de attól még jobban csúszkál...Mit lehet ez ellen tenni?Már nagyon idegesít és zavar. Esetleg valami szer vagy bármi amitől jobb lehetne és nem izzadna?
2011. okt. 2. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb valószínűséggel pont a cipő miatt izzad...

Pláne ha nejlon zoknival veszed fel. Fertőtlenítsd ki a cipőd, vegyél valamilyen levendulás lábdezodort vagy patikában Solutio Antisudoricat vagy Sparsorium Antisudoricat(folyadék és hintőpor).

De ha csak abban a cipődben van ez az lenne a legjobb, ha nem vennéd fel inkább.

2011. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy magassarkú és amikor felhúzom akkor nem szoktam se zoknit se harisnyát felhúzni,mezitláb veszem fel.
2011. okt. 2. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha másban nem izzad a lábad, csak ebben, akkor teljesen mindegy...
2011. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sikerult megoldanod a làbizzadàsod?
2012. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze,nem veszem fel többet azt a magassarkút! :D A többivel meg nincs ilyen probléma.
2012. aug. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!