Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durva másnapossággal mit kezdjek?

Durva másnapossággal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon sokat ittunk a barátommal, és most mindketten szenvedünk... ö már evett vmit, meg ivott tejet és jobban van. De én nem bírok semmit enni se inni, folyamatosan hányok, mostmár ilyen sárgászöldes ocsmányságot, ami nem tudom micsoda... segítsetek légyszi
2011. okt. 2. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok folyadék. Próbálj meg kisebb mennyiségeket inni akár 10 percenként. Ha egy napig nem eszel, attól semmi bajod nem lesz, de ha nem is iszol, akkor nehezen leszel jobban.
2011. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Epét hánysz, mert nincs semmi benned. Ahogy az előttem levő írta: igyál sok sok vizet, akkor is, ha nem esik túl jól. Egy pohárral igyál óránként minimum.
2011. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, probaltam a vizet de attol is elhanytam magam, h raneztem... varom a halalt de tenyleg...
2011. okt. 2. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék ilyen befolyásoltság mellett még a monitorra sem nézni!!! Próbálj meg egy kis citromlevet inni, ízesítés nélkül!!!
2011. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen epét hànysz és még azt is jelenti, hogy nem tesz jót neked az alkohol, mert savat okoz nàlad.Ugyhogy jobb ha kerülöd az alkoholt. Valami meleg levest kellene enned.A frankfurti savanyùkàposzta leves nagyon jó hatàssal van a màsnapossàgra.
2011. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Félóránként egy kanál jéghideg tej. Nem több! Mert ez tuti hogy benn marad és a hideg tej nyugtatja a gyomrodat. Próbálkozhatsz még jégkocka szopogatással is.
2011. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

narancslevet ittam, rogton kijott.

vartam kicsit, es ittam citromos vizet. az nem jott ki. gondolkodom egy bananon. koszi a valaszokat

2011. okt. 2. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!