Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek hogy melanomám...

Nagyon félek hogy melanomám van, hogy bírjam ki szerdáig?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, már kiskoromtól van egy anyajegyem egy elég rossz helyen (nem részletezném). Nagyon sötétbarna/feketés színű, kicsit kidomborodik. Mindig ilyen volt az alakja, színe, formája, de olvasgattam mindenfélét az interneten és nagyon beparáztam :S Szerdán megyek orvoshoz, akkor leszedetek egy másik anyajegyet és akkor ezt is megmutatom neki. Nagyon aggódós vagyok, teljesen összeomolnék ha kiderülne hogy melanoma... Hozzáteszem, hogy ezt az anyajegyet utoljára úgy 10 éves koromban látta orvos..
2011. okt. 3. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem változott meg, akkor nincs okod az aggodalomra. Nekem is szinte minden "abnormális" anyajegyem megvan. Van nagy, élénkpiros, nem szabályos alakú, kidudorodó, többszínű, meg amit még el lehet képzelni.

De a bőrgyógyász szerint nincs gond egyikkel sem. Azért figyeljek rájuk, és évenkénti kontroll ajánlott. Ennyi.

2011. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem vérzik,viszket nem változott a színe akkor ne izgulj . Anyukámat most műtötték neki zöld dió nagyságú volt állandóan vérző rosszindulatú.Most a nyirok csomóit is kivették,de minden oké.sehol nincs áttét.Mi is nézegettünk a neten de inkább ne tettük volna,nem csoda ,hogy parázol.POZITÍV GONDOLKOZÁS ezt mondtam neki is.
2011. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Hát megbántam én is hogy nézegettem és olvasgattam róla az interneten:/ Rájöttem hogy nem szabad.. :/

2011. okt. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!