Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg?

Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy gondban vagyok,mert holnap vizsgázom,de kb. a tételek felét nem tudom,ezért szeretnék nyerni 1-2 napot,hogy azokat is megtanuljam.Anyám nagyon szigorú,és simán kiszúrja ha szimulálok,ezért valami light-os,1-2 napos betegséget szeretnék összeszedni,vagy valami jó trükköt a lázmérővel vagy ilyesmi.Tudom hogy nem szép dolog,de nekem nagyon sok múlik ezen,és nem szeretném elszúrni.Esetleg valakinek valami ötlet?Mit tudnék tenni?Lehetne valami olyan dolog,amitől lázam lesz,vagy valami olyan dolog,amit anyám is lát,hogy elhidje hogy beteg vagyok,és itthon maradhassak.Nemtudom mi legyen,légyszi segítsetek!
2011. okt. 4. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz :)

Régebben ha valaki krétát evett attól lázas lett. Nem tudom, hogy még van-e benne olyan anyag. Amúgy valami hasmenést nem tudsz csinálni? Egyél össze dolgokat. Például paradicsom, tej meg ami üti egymást.

Majd ha még eszembe jut valami írok.

2011. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A krétát ma délután próbáltam...nem jött be...Hasmenést nem akarok,mert ha nekem fáj a hasam,akkor nagyo rosszul vagyok,a kedvem is rossz,szóval úgy tanulni tuti nem tudnék sajnos...de azért köszi ;)
2011. okt. 4. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja igen tényleg :D

És ha csak úgy simán elmondanád neki? Vagy azt úgy nem...? Én úgy hallottam hogy ha havat dörzsölsz a homlokodhoz akkor lázas leszel (nem tudom nem próbáltam még :D. de most hó sincs...)

2011. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát anyám sajnos nem szereti az ilyet,elküldene a halálba kb.,amúgy a havas ötletet kipróbálnám,dehát hó nélkül nehézkes :D
2011. okt. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!