Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A trombózis tényleg elmúlik...

A trombózis tényleg elmúlik magától?

Figyelt kérdés

Ha igen, körülbelül hány nap alatt?

Szombat éjszaka mikor lementem pisilni, észrevettem h az alsó lábszáram elől bepirosodott és meleg lett, és olyan érzés volt mintha húzódna rajta a bőr (lehet h kicsit meg is dagadt), most már kevésbé piros, de még mindig meleg, de már nem érzem ezt a feszülős érzést. Tünetek és google alapján trombózis lehet, és azt olvastam általában elmúlik magától, hát bízok benne h tényleg el fog. Végül is nem fáj, csak azért mégis nem tetszik nekem, szeretem ha minden testrészem normálisan néz ki. :D


2011. okt. 4. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Ha trombózisod van mondjuk kétszer akkorára dagadt volna a lábad, de attól még menj orvoshoz, ne ezen múljon az életed, vagy a lábad...

2011. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha ne adj isten mégis trombózis, akkor majd észreveszed, ha elért a vérrög a tüdődig...
2011. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmúlik magától? Nem tudom hol olvastál ilyet. Ha trombózis gyanúval megjelensz az ügyeleten akkor "kivesznek" a sorból mert súlyos esetnek számít. Engem tolókocsival tologattak mindenféle vizsgálatra, amikor az ultrahangon is nyilvánvalóvá vált, hogy nincs trombózisom akkor sem engedték meg, hogy a saját lábamon menjek vissza az ügyeletre.
2011. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Trombózis nem felmelegedést, pont, hogy hideg tapintást okoz az elégtelen keringés miatt az adott területen. Tehát gondolom ez nem az. Ja és nem nem múlik el magától de ezt már előttem is írták de gondoltam nyomatékosítom. Nem tudom, hogy honnan szedted a tüneteidre a trombózist, de 5/3 tünetet produkál a lábad gyulladásra(duzzanat, pír, melegség), ha esetleg fájdalom, meg funkció csökkenés is jelentkezik akkor tuti kb... Azon kívül meg menj dokihoz, más baj is lehet, nem csak trombózis, és olyan tré ha ilyen butaság miatt lenne komoly baja az embernek...
2011. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem múlik el. Vagy elzárja teljesen az eret, ha elég nagyra nő, vagy leszakad belőle egy darab (embolus), eljut a tüdődbe vagy az agyadba, és lesz egy szép strokeod, vagy meghalsz tüdőembóliában.
2011. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd kiderül reggelre milyen lesz, már egész halovány. Vasárnap még tök piros volt. Most vacsorára még betoltam egy fél fej fokhagymát meg egy kanál szőlőmagolajat vértisztítónak, meg tettem lóbalzsamot a lábamra, azt meglátjuk. Kösz a válaszokat még egyszer. :)
2011. okt. 4. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ most nézem vénás trombózisra gondoltál, én artériásra, elnézést :)
2011. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!