Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt ruha kereskedésekben,...

Használt ruha kereskedésekben, dúrkálókban, angol használt ruhás üzletekben lehet minőségi/márkás termékeket találni?

Figyelt kérdés
Pár ismerősöm mondta, hogy ők sorra ott veszik a minőségi ruhájukat, szinte fillérekért. Amikor jómagam betévedek egy ilyen üzletben, sose akadok ilyen ruhára. Tapasztalatok? Beszéljem meg az eladóval, hogy ha jön valami számomra fontos ruhanemű, akkor azt tegye félre nekem?
2011. okt. 4. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm ott dolgozott, ő azt mondta, mielőtt boltba kerülne, már a válogatásnál a márkás ruhákat elviszik, megveszik, nem is tudom, de a lényeg, hogy ritka, amikor márkás, jó állapotú érkezik a boltba. Én már fogtam ki ilyet, régen pedig többször előfordult, hogy nagyon jó felsőruhákat (meg pár szoknyát) vettem tényleg pár száz forintért. Nadrágot nem lehet és nem is érdemes ott vásárolni, mind elég ratyi.

Ami pedig ki van állítva (volt már olyan, hogy a kirakatos ruhát akartam) sem biztos hogy megkapod. Nekem azt mondták egy ilyennél, hogy már valaki felíratta magát rá a ruhára, de a kirakatban díszeleg mint vevőcsalogató addig is. Ezt nem mondták ki, de lehet van egy lefutási idő, amíg ugyanaz van kirakva.

Szerintem az eladónak nem érdeke félretenni, és nem is tudná, hogy neked ízlésed szerint épp mi felel meg, jobb nyakadba szedni a lábad, és végigjárni rengeteg angol turis boltot.

2011. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy kínai boltba. Vegyél valamilyen csinos terméket. Majd a legjobb barátnődnek mondd azt, hogy angol turiban vetted 500.- forintért. Így nem égsz a kínai cucc miatt, és ők sárgulnak az irigységtől. De vehetsz magyar terméket is. A lényeg, hogy azt mondjad, hogy a turiban vetted. Ugye tudtál követni...
2011. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet. A legjobb cuccaimat onnét vannak. teljes árucsere után pár napig rengeteg márkás van, utána már csak márkátlanok, de jók. Ki kell fogni.
2011. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem igaz hogy minden gatya ratyi nekem pl, angol turiból nem egy gas mustang farmerom van
2011. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van, bár nem tudom, hogy mit értesz márkás alatt.


ha az extrém luxus holmikat, amikből 1-2 darab készül kifutóra, meg hasonlók akkor nem valószínű (bár ki tudja...), de egyébként lehet találni.


De érdemes menni ruhacserékre is. Voltam olyanon is, ahol Katti Zoób ruha is volt.

2013. jan. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!