Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor a gyaloglás erősít?

Most akkor a gyaloglás erősít?

Figyelt kérdés
Mert mondta a tanár hogy erősít. Valaki meg mondta hogy fogyaszt. Itt neten meg monsták hogy nem ér semmit?? Nem dicsekvésből mondom de olyan izmos a lábam, a vádlim is nagyon. 4-5 éve járok gyalog a suliba szerintetek emiatt? Vagy pedig csak úgy izmos??? 15 éves fiú vagyok.
2011. okt. 7. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az erősít és a fogyaszt nem egymással ellentétesek.

Az erősít az izmokra vonatkozik,igen a gyaloglás erősíti az izmokat.

A fogyás a hájra. Igen a gyaloglás fogyasztja a hájat

2011. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyaloglas, amikor menetelsz, tehat nem andalogsz! Ez mar egyfajta testmozgas, mivel rendszeres, igy izmosit es fogyaszto hatasa is van.
2011. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a gyaloglás is, de legyen intenzív, hosszú. A legjobbak a hegyi túrák emelkedő szakaszokkal megtűzdelve. Én mondjuk már inkább csak futok, még a hegyekben is. De a gyaloglással is szép eredményeket lehet elérni.
2011. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20-30 perc a gyaloglás a suliba. 20-30 perc vissza :D
2011. okt. 7. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is valami. A legszörnyűbb a mozgás teljes hiánya. Bár szerintem ez inkább egy nyugdíjas adagja, amit te írsz. De a semminél sokkal jobb. Miért nem akarod továbbfejleszteni?
2011. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted?? Többet sétálni??
2011. okt. 7. 22:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Többet is, meg intenzívebben is. Legjobb lenne egy hétvégi túra, minimum 10-15, de inkább 20 + km-es, és legyen benne sok emelkedő. A másik továbblépés meg a futás lenne.
2011. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!