Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komoly bajom lehet, vagy ez...

Lovelyne kérdése:

Komoly bajom lehet, vagy ez gyakori eset?

Figyelt kérdés
A mai nap azt hittem megjött a menstruációm, mert amikor elmentem wc re láttam, hogy jött vér, pontosan úgy ahogyan általában meg szokott jönni. Megnéztem hogy esetleg megvágtam e magam vagy pattanás vagy bármi, de semmilyen külsérelmi nyomot nem találtam nem volt elváltozás rajtam. Csodálkoztam is mert nem volt előjele, mert nálam mindig feszül a mellem nyűgös vagyok ingerlékeny. Amit észre vettem az hogy kicsit jobban kívánom a kaját. Másfél héttel korábban jött meg, ha ez a normális vérzés lett volna. Szerintem ez nem normális mert mindig csak késni szokott, mióta meg jön. A fura az volt amikor először érzékeltem a vért, felhelyeztem egy tampont, amin egy csepp vér sem volt amikor eltávolítottam. Azóta sincs semmi vér. Félek ez terhesség lehet. De remélem nem nyugtassatok meg mert most nagyon nem szeretnék gyereket.
2011. okt. 8. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy terhesség,nem tudom.Vegyél egy tesztet, ha úgy érzed.
2011. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Előfordul az ilyesmi, nem mindig normális a vérzés. Nálad, mivel általában késni szokott, nincs ok az aggodalmra. Ha mindig pontos lenne a vérzésed, akkor lehet valaminek az előjele a korai vérzés. De azért csinálj egy tesztet, jobb, ha hamar kiderül a terhesség.
2011. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült, hogy mi volt a gond?

2012. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!