Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémára melyik krémet ajánlan...

Ekcémára melyik krémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2 fajta ekcémám szokott lenni, a hólyagos viszketős, és a száraz fájdalmas. Most a száraz van, de annyira szétszárította az ujjam közét mindkét kezemen, h nem nagyon tudom kiegyenesíteni az ujjaimat, nagyon fáj.

Szteroidos krémet nem használnék, mert szoptatok.


2011. okt. 9. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A Protopic-ot olvasd el, hogy szabad-e, az nagyon ütős, de nem szteroidos! :)
2011. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szárazság ellen nekem ezt a testápolót írta a háziorvos: Carbamidium (30g), Unguentum hydrophilicum nonionicum (135g), Aqua destillata (135g). Ez nagyon nagy adag, ha kis testfelületre kell, akkor arányosan kevesebb is elég. 20 éve küzdök ezzel, de ez nagyon sokat segített :) Remélem neked is fog :)

A Protopic nekem is bevált a gyulladásra, de azt csak bőrgyógyász írhatja fel és kérdezd meg szoptatás alatt használhatod-e :) Minden jót neked és a kisbabádnak is :)

2011. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!