Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 hónapos a kisfiam és lila...

Zotyo2011 kérdése:

4 hónapos a kisfiam és lila hideg a keze és a lába a védönönk beküldött vele a korázba labor vizsgálatra szerintetek mi okozhatja? Segitcsetek elöre köszönöm

Figyelt kérdés
természetesen született 38 hétre
2011. okt. 10. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így első olvasásra, szerintem fázik.


Adj rá jó meleg ruhákat, ha kell kiskesztyűt és takargasd be. Lehet hogy kis fagyoska.

Az én lányom is mindig olyan hideg mint jégcsap. Nagyon sok réteg ruha kell neki mire nem akar megfagyni, én pedig ilyen időben kimegyek egy pulcsiba és meleg marad a kezem. A lányom meg 5 réteg ruha alatt is fázik és engem szorongat. :-)


De egy vérvétel azért nem árt.

2011. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a meleg szobában van és ott is szabad idöben van!!!azért köszönöm valaitöl azt halotan nem kap elég levegöt a kis hajszár ér az mit jelent
2011. okt. 10. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Vérkeringés? Lehet sokat fekszik, alszik még? Lehet hogy azt nézeti meg a védőnő, hogy jó-e a vasa a picinek. Szopizik vagy tápszeres? Addig is ha védőnő, orvos szerint szabad, akkor nagyon óvatos, gyengéd baba- masszírozás szerintem segíthet a vérkeringést fokozni.
2011. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leginkűbb vérkeringés, de mivel laborra is küldte valószínű a pajzsmirigyét is nézik majd.
2011. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak szopizik semmi mást nemkap!!
2011. okt. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!