Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami olyan kapszula,...

Van valami olyan kapszula, gyógymód, gyakorlat stb. amitől boldog lehetek és kedély javító? Mindig szomorú vagyok lehangolt, és ez egyik pillanatról a másikra történik.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés és aki észre veszi rajtam csak mégjobban felidegesít az állandó kérdezősködéseivel.Drogokon kívül, van olyan gyógymód amivel felvidíthatom magam?
2009. ápr. 30. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Orbáncfű tartamú gyógynövényes tabletták, teák. Gyógynövényboltban vagy patikában tudnak többfélét is ajánlani.
2009. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves szomorú ismeretlen. Ne szedjen gyógyszert kérem!

Egyen sok narancsot, mandarint, igyon gyümileveket, igazi gyümölcs joghurtokat ha szereti, vanuiliapudingot és tábla csokit. Sportoljon, kocogjon, táncoljon és jobb lesz a hangulata. ezektől szabadul fel a sok endorfin.

2009. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat lemaradt, én egy 23 éves lány vagyok aki évek óta depresszióval küzd, de már nem jön ki rajtam. Higyje el, a nyugtatók nem segítenek, csak ártanak, tompítanak, leamortizálnak. Friss levegő és a fent leirtak segitenek. (fűben fában orvosság) :) minden jót magának kedves idegen
2009. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) ígérem kipróbálom
2009. máj. 1. 08:48
 5/5 anonim válasza:
Amikor én voltam depis egy Sedatif PC nevű homeopátiás gyógyszert szedtem. Ne félj, ez nem drog, nincs rossz hatással a szervezetedre sem. Amikor szedtem egy kicsit jobb hangulatom lett, de a depresszióm az orvosi kezelésektől szűnt meg.
2010. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!