Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz menjek és...

Milyen orvoshoz menjek és hova? (lent)

Figyelt kérdés
Kb 2 éve kezdett fájni a csípőm és a felső combom végződése között. Elmentem a háziorvoshoz, hogy miért van ez és azt mondta, hogy csak a növéstől. Nyáron egy kosártáborban megint iszonyatosan elkezdett fájni.(sokat sportolok de a nyár óta megint komolyabban heti 10 órában kosarazok) A tábor óta megint elő-elő jön és a mai edzésen megint borzalmasan elkezdett fájni és azóta se ülni se feküdni nem egészen tudok. Nem tudom biztosra, hogy mitől fáj és hogy köze van-e a sporthoz vagy csak véletlen. Milyen orvoshoz lehet ezzel menni és hova?? Légyszi segítsetek, mert nagyon fáj és tudnom kéne h mi is a bajom. sürgős!!! 14/L
2011. okt. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a növéstől van, de akkor reumatológia, ortopédia. Lehet pl lúdtalpad van, stb. aztán a rossz tartástól mindenféle fájdalmaid lehetnek.
2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet a növéstől, mert 176 cm vagyok és már 1 éve csak 1-2 cm-t nőttem az kivan zárva
2011. okt. 10. 20:19
 3/5 A kérdező kommentje:
És a tartásommal sincs semmi baj (mondhatnám h tökéletes a tartásom de az kicsit egósnak tűnne na mind1 azzal sincs baj) DE KÖSZI A VÁLASZT! és olyan orvost hol találok? bemegyek a kórházba és ott időpont egyeztetés nélkül? vagy ez hogy megy? eddig nem volt semmi bajom soha nem voltam komolyan beteg és lázam is kb 4× volt egész életemben de az is csak vagy 4 éve utoljára nem tudom h h megy ez segítsetek légyszi
2011. okt. 10. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy látszik a tartásod tökéltes, de pl lúdtalpnál már az alapoknál vannak gondok, ránézésre nem mondod meg, de okozhatnak különböző fájdalmakat az ilyen problémák a lábakban, a hátban, a derékban.

Szerintem mindkét helyre kell beutaló háziorvostól, és már szinte minden rendelőintézetbe kell időpont is, így egy darabig valószínű el fog tartania.

Ha engem kérdzel először szerintem az ortopédiára kéne mennetek, és még csináltathatnál egy általános vérképet is. Nem valószínű, hogy találni fogtok rajta valamit, de ártani nem fog.

2011. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sportorvosnál kezd,mert sokat sportolsz,utána ők úgyis tovább küldenek ha kell
2011. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!