Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogok változthatnak a...

A drogok változthatnak a testemen?

Figyelt kérdés
bővebben nem szeretném kifelyteni. Leszokoba vagyok, ugyhogy nem vagyok kivancsi a negvativ kritikakra, de az lehetseges, hogy változik toluk a testem?
2011. okt. 11. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ehhez jó volna tudni hogy milyen drogról van szó...
2011. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg kellene tudni, milyen drog, és milyen mennyiségben. Aki keményen csinálja, annak látszik a mozgásán és az arcán.

Ez nem saját tapasztalat, de láttam már ilyet.

2011. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
leginkabb fu. azt heti/3-4szer. es hetvegen a szintetikus ami olyan 1-2ekit es kb1g speed :/
2011. okt. 11. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
És ez mennyi ideig ment?
2011. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-4honap. 2hete vagyok a lejovon es azota tortentek valtozasok
2011. okt. 11. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Komoly változás nem jellemző. A fű nem okoz különösebb testi tünetet (kivéve tüdő), a szintetikus drogoktól komoly fizikai változások is előjöhetnek: kiszáradás, csontritkulás, bőrproblémák, stb.

Érdemes ezeket abbahagyni. Érzelmileg megviselik az embert. Nem könnyű leszokni róluk, de érdemes.

Én is éltem ezekkel, már nem. Kitartást hozzá!

2011. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Abszolut az összestől változik a tested persze.

ha nem is észrevehetően de kémiailag igen,de ezeket adott vitaminokkal lehet egyensúlyozni és könnyíteni a testednek a visszaváltozást.(pl. b12 vitamin segít mindenképpen ebben!! nagyon ajánlom!!)

és sok sikert! (de azt ne felejtsd el, hogy a drog jó és ezért nyomul rá annyira az ember) persze ezzel nem biztatni akarom a népet, de ha egyszer kiprobálod és oda figyelsz és figyelnek rád semmi baj nem lessz!

2012. febr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hosszú távon a fű és a speed használata is okozhat testi elváltozást. Ez természetesen függ az egyén alkatától, életvitelétől. Tehát minden fogyasztóra más és más hatással lehetnek.
2015. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!