Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne még tenni a...

Mit lehetne még tenni a lábammal? Műtét semmiképp?

Figyelt kérdés

[link]


(elég ronda láb, de most nem volt kedvem a sajátomat fényképezgetni..)


Tehát ott a pirossal jelölt résznél nekem ki van nőve valami csont, vagy én nem is tudom.. 20 perc állás után olyan szinten fáj, hogy libabőrös leszek, legszívesebben üvöltenék (pedig nagyon jól tűröm a fájdalmat..)


Voltunk ortopédián, kaptam lúdtalpbetétet (mert hát miért is ne lenne lúdtalpam is ehhez...), a lúdtalpam javult, de ez a kiálló rész semmit. Régen talpbetét nélkül is fájt lábam, most talpbetéttel is...


Mit lehetne még ezzel csinálni? Nagyon elegem van belőle...


2011. okt. 13. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félreérthető a kérdésem második fele: "Műtét semmiképp?"

Tehát én nagyon örülnék, ha ez műthető lenne, de ismerősöm szerint (aki eü-s), ilyet nem műtenek.

2011. okt. 13. 20:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Megrontgeneztek a labadat? Ez nagyon fontos, mivel igy fog kiderulni, hogy valojaban mi az oka a fajdalomnak. TEhat feltetlen menj vissza az ortopediara es kerd, hogy rontgenezzek meg, mivel nagyon faj, ez pedig nem normalis.
2011. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megröntgenezték. és ezután adták a lúdtalpbetétet
2011. okt. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!