Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a lábammal?

Mit tegyek a lábammal?

Figyelt kérdés

Febr. 28.-án Eltörtem a lábam 4 helyen,kaptam gipszet lábújtól-combig 2 hónapig volt rajtam a gipsz és most elvan sorvadva a lábam :S! Mit tegyek hogy újra tudjam mozgatni,hajlítani stb.) (Gógytornára nem kell menni)

Mit tegyek? kérlek segítsetek


Előre is köszönöm! (Aki ír megy a zöldkész (: )


2011. ápr. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem kéne kérned beutalót, ilyenkor indokolt.

Ha nem ad, akkor fokozatos terhelés, rövidebb ideig áll rá, mankózz, ilyenek.

Nem lesz rövid idő :(

2011. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem csak 6 hétig vt gipszbe a lábam és nem combig csak térd alattig... és nekem is eléggé elvolt sorvasva elösször nem bírtam ráálni aztán fokozatosan eröltettem... sztem járj gyógytornára meg otthon is mozgasd kicsit csinálj vele mozdulatokat... FOKOZATOSAN eröltesd
2011. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet kérek egy bautalót!
2011. ápr. 20. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Bolond az orvos, hogy nem írt elő gyógytornát.

Igenis keresni kell egyet! Ahol feltették a gipszet, ott biztos, hogy van. Ha ott nincs ínyedre való, akkor menj el a háziorvoshoz, aki felírja neked szó nélkül.


Egy gyógytornász hallgató!

2011. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 21. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!