Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most akkor hogy van?

Ez most akkor hogy van?

Figyelt kérdés
egész nyáron salátán éltem futottam, sportoltam aktívan napi 3-4 órán keresztül. Volt futás,gyaloglás,túra,zumba stb. Édességet egyáltalán nem eszek hónapok óta. Suli mióta elkezdődőtt napi 2szer eszem tökre kevesett,mindennap mozgok... ma orvosin pedig 91 kilót mutatott a mérleg.... azt hittem megdöglök. eddig 72 voltam most hirtelen 91 kiló lettem. Legszívesebben szarrá vágnám az ereimet. Holott mindenki mondja hogy látszik hogy fogytam,és kisebb méretű ruhák is feljönnek rám
2011. okt. 14. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg te 72-re emlekszel, de tobb voltal. Amugy, ha csak salatat ettel az megint nem egeszseges, ahogy az sem, h napi ketszer eszel keveset. Napi ot etkezes kell, ami nem terheli meg a gyomrot es nem teng tul szenhidratban, de minimum egyszer sok feherje van benne. Ez es a sport hamarabb meghozza az eredmenyet, mint, amit most csinalsz.
2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem kívánom az ételt ha többet eszek hányok. Én belefáradtam az egészbe. Amúgy a kiindulási kilóm 72 volt háziorvosom mérte:/ elegem van:( ezentúl ennyit sem eszek
2011. okt. 14. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Senki sem hizik kozel 20 kilot, meg ha a vilag legpocsekabb dietajat csinalja is. Foleg nem egy nyar alatt. Inkabb vegyel egy merleget otthonra es szigoruan havonta egyszer merd meg magad es ahhoz viszonyits. Meg tegyel fel egy kerdest a fogyokura rovatba es probald meg azok tanacsat kovetni, akikrol kiderul, h hivatasos szinten foglalkoznak testedzessel. Ne olyanokra hallgass, aki azt mondja, h napi 600 kaloriaval el lehet elni.
2011. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mutasd csak meg a szervezetednek hogy alig van mit enni, hátha majd akkor nem fog próbálni semmit elraktározni, jó logika. Mert a testünk olyan hülye, hogy a vésztartalékokat fogja felhasználni először. Főleg hogy a zsírt kémiailag lehetetlen glikogénné alakítani.

Mellesleg mindenki a kilókat nézi nem pedig a kinézetét és az egészségét. Ha én nekem szép arányos izmos testalkatom van és jól érzem magam a bőrömbe akkor ki nem szarja le ha 500 kilót mutat a mérleg, ha meg kövér vagyok gyenge meg beteges akkor megint kit érdekel hoyg csak 20kilót mutat.

marhára nem a kilókkal kell foglalkozni hanem a testzsír %al. Sok okos ember bizonygatja mindig hogy a tök egészségtelen szar diétájával mennyit fogyott, az meg senkit nem érdekel hogy ugyanolyan zsírosak mint előtte.

Ne rám halgass, ha tényleg meg akarod oldani ezt a problémát akkor először okosísd ki magad, de lehetőleg ne fogyasztószerek reklámkampányával meg ne sztárdiéták olvasgatásával.


Egyébként a mozgás elég jó és már ez is egy nagy lépés mert részben már ez is mutatja hogy meg van benned a szükséges akaraterő.

2011. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem beazonosítható h mitől híztál, főleg ha oda is figyelsz magadra érdemes lenne egy kivizsgálás. Lehet hormonzavar, vagy pajzsmirigy alul működés, vagy sok minden más. Egy egyszerű vérvétel is mutatja ha baj van. Az alapján amit leírtál nem indokolt a hízás.
2011. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elnézést hogy az előbb kibuktam,de nagyon rosszul esik,főleg hogy ott a csajok mondták az orvosin hogy ők nem hiszik el hogy 91 kiló vagyok... a védőnő meg mondta hogy dagadt vagyok:(
2011. okt. 14. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről törvény erejével betiltanám a személy mérleget. Csak arra való, hogy akinek súlyproblémája van (ideértve a valós és a képzelt problémát is), stresszeli magát miatta, ami aztán súlyosbítja a gondokat. Ami számít, az a zsír-izom aránya, meg a jó közérzet. Ahhoz még tükör sem kell, hogy valaki tudja magáról hogy hájas-e,, vagy izmos, vagy a magasságával arányos-e vagy sem. Az izom különben is nehezebb a hájnál. Ez az egész fogyózás mánia Twiggyvel kezdődött és azóta is beteges külsejű modelleket állít példaképül a divat a nők elé.

Bocs, hogy kissé elragadtattam magam. Azt írtad kissebb méretű ruhákat tudsz felvenni, és a környezeted is pozitív változást lát rajtad. MÉRGELŐDÉS HELYETT legyél erre BÜSZKE, hiszen keményen MEGDOLGOZTÁL érte. Igyekezz a suli mellett is időt szakítani a sportra, ahogy tetted eddig is, viszont a napi kétszeri étkezés tényleg kevés.

Kívánom, hogy a kitartásod jutalma képpen érezd is jól magad a bőrödben!

2011. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy az izom fajsúlya nagyobb, mint a zsíré? Lehet, hogy elhasználtad a zsírod nagy részét, és izmot építettél, különösen, ha a saláta mellé húst is ettél. Ez még mindig jobb, mint ha izomból fogytál volna. Milyen magas vagy?
2011. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
161 cm vagyok magas vagyok. Mellesleg a lábaim kemények,combommal együtt:/ Köszi a válaszokat.
2011. okt. 15. 08:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!