Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legerősebb fájdalomcsilla...

Mi a legerősebb fájdalomcsillapító, amit vény nélkül lehet kapni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy mindegyik fájdalomcsillapító másra jó,de ha összességében nézzük,mit gondoltok melyik a legerősebb?

És melyik a legerősebb vényre kapható?

Köszi


2009. máj. 1. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom melyik a legerősebb,de az erősebbik algo flex,ha jól emlékszem algo flex forte nekem bevált nagyon erős fogfájásra
2009. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
A legerősebb receptre vehető szerintem az Antidolor, de az tényleg nagyon kemény...
2009. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Az advil ultra forte elég jó. de csak 8 óránként lehet bevenni.
2009. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Xanax, Valium egy megbízható dílertől.
2009. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen de a Xanax inkább lassít mint elmulasztja a fájdalmakat, mivel nyugtató. Azért kapod dílertől.
2009. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az Alev mindig bevált.
2009. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mandulaműtét után olyan nagy fájdalmaim voltak,hogy folyt a könnyem, és enni sem tudtam. Minden sz@rt bevettem rá, nem használt semmi vény nélküli. Amit vényre lehet, az a Donalgin, de az tényleg olyan, hogy semmit nem éreztem miután bevettem! Még enni is tudtam mellette. Csak azzal is óvatosan, mert savas, és tönkretesz mindent..de én ettem napi 3 szemet mert szenvedtem nagyon. Anyu élettársa nagyon fogfájós,és neki is az vált be.
2009. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

2. válaszoló.

Receptre morfiumtapaszt is vehetsz!!!!

2010. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Az Antidolort kivonták a forgalomból (erős vesekárosítás)

Az Advil ultra forte jó, ritka alkalmazásnál (nonsteroid gyull.csökkentő)-ill. akik nem érzékenyek rá (gyakori alkalmazásnál megnő a stroke,illetve a miokardiális infarktus [szívroham] kockázata)

Xanax,Vallium (vagy diazepam):Mindkettő nyugató.Lehúz,elnyom.

Aleve (Szintén nonsteroid)ritka alkalmazásra.>>Ugyan az, mint az Advilnál.

Donalgin:Gyermekkorban nem ajánlatos, felettébb savasító mellékhatás (Quamatellel tűrhető)

Morfium tapasz: Kábít, nem írhatja fel egy átlagos orvos.

Ami még erős:

- Cataflam:(nonsteroid)Elvileg erős vesekárosító hatása van.

- Fortedol: (nonsteroid)Elsősorban görcsoldó, hatása gyorsan elévül

- Diclac: idegrendszerre is hatást gyakorol. (Figyelmetlenség,Reakcióidő)

- Saridon: Májkárosodást okoz (nagymértékben)

- Algpiryn: Gyomorfekély kockázat (porrá zúzva bevenni), Érzékenység

Tulajdonképpen egyik gyógyszer sem jó, de ha egyszer gyógyszerhez kell nyúlni, akkor ajánlom a váltogatást, így nem szokod meg egyiket sem, (nem évül el a hatása)

És kitapasztalod, hogy melyik a számodra legjobb.

Nem lehet tudni, hogy melyik gyógyszer a legerősebb nálad. Mindenkire máshogy hatnak a gyógyszerek.

pl: Flector-Erős gyulladáscsökkentő (egyeseknél) nagyon jó fogfájásra, görcsoldásra, fejfájásra, izomfájdalmakra.

DE: van akinek semmire sem jó....

Sok szerencsét


Pálinka - Fájdalmat csillapít generációk óta :)

2011. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Calika19998 válasza:
mák tea igaz az már narkotikumnak számít de az opiát termékek nem csak kábítanak hanem a fájdalmat is csillapítják sőt a ketamin is csillapítja a fájdalmat ugyan úgy mint az anfetamin is csak az a baj függőséget okoz és lerombol sajnos nekem egyik fájdalom csillapító sem használ csak a morfin tartalmú gyógyszerek amiket csak kintről tudok beszerezni mert itthon nem írja fel az orvos sajnos de ezzel csak az a gond h függővé tesz a mindennapos használata így ha fáj a fogam kénytelen vagyok napokat szenvedni a dalacinnal sajnos az igazság én nem értek a gyógyszerekhez de édesanyám ápoló nő volt évekig és nagyon okossat írt az előttem hozzá szóló és ez a clonozepán fos termékek amik nyugtatók meg altatók még argresziót is váltanak ki az emberből :( és miellőt belekötne valaki tudom h a ketamint lovaknál is használják
2015. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!