Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így mikor fog kórházba kerülni?

Így mikor fog kórházba kerülni?

Figyelt kérdés
Barátnőmet lekövérezték,és ahogy ismerem most hetekig nem fog enni semmit,mert mondta is hogy holnaptól egy falatot sem eszik,már csinált ilyet....aggódom:/
2011. okt. 16. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hamar leesik a cukra, elájul azt elviszik a mentők.
2011. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj a fejével.

pszichológus szerintem sokat segítene neki.

ha igazán aggódsz érte nem várod meg amíg kórházban köt ki.

2011. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ne csinálja,de nagyon makacs:/ holnap azért kínálgatni fogom kajával hogy legalább egyen pár falatot.
2011. okt. 16. 19:33
 4/10 anonim ***** válasza:
És tényleg kövér?
2011. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem azért, de beköpni a szüleinél? Nem hiszem, hogy megártana neki egy pszichológus vagy pszichiáter.
2011. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nevezném kövérnek, olyan átlagosnak. Combja kicsit vastag és van a pociján felesleg de nem dagadt. Diétázik,sportol de ilyen az alkata. Erre lekövérezték és szarul érintette nagyon is.
2011. okt. 16. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem meg lecigányoztak. Most akkor vegyek hegedűt?

Gondolom, vagytok 14 évesek...

2011. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csesszél ki vele, mondjad neki ,hogy hülye ezt is elfogja hinni?
2011. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem vagyunk 14 évesek...

Egész életében a súlyával küzködik. Csúfolták kisebb korában is... ezért van kiakadva.

2011. okt. 17. 12:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de sokan vannak még ezzel így, spec nekem nem csak hajlamom van hízásra, betegség miatt is jönnek rám a kilók, szintúgy kövéreztek le, aztán mégse csináltam ilyeneket. A barátnőd ideggyenge, és meg kéne értetni, hogy ezzel a "majd én megmutatom" mentalitással csak magával csesz ki, mert a többiek pont tesznek rá, hogy mit csinál.

Vagy térjen észhez vagy járjon terápiára.

2011. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!