Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a lábgörcs oka?

Scream85 kérdése:

Mi lehet a lábgörcs oka?

Figyelt kérdés

Elég gyakran előfordul hogy begörcsöl a lábam (van hogy arra ébredek,h görcsöl). Vagy ha nem is görcsöl, akkor is érzem,h olyan mintha be akarna görcsölni. :(

Egy ideje szedek Magne b6-ot, olyankor nincs ilyen gondom. Vagy csak nagyon ritkán.

Mi lehet velem? :(


2011. okt. 17. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Magnéziumhiány okoz görcsöket!

Olyan ételeket fogyassz, ami gazdag magnéziumban, vagy szedd tovább a magne b6-ot!

2011. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg magnézium. Ezek szerint többet kell szedned, úgy értem, hogy több ideig, mire helyreáll a szervezetedbe.
2011. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Csak sokan írják,hogy attól szedtek fel több kevesebb plusz súlyt. És hát én is felszedtem pár kilót. :(

2011. okt. 17. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg a méregdrága MagneB6-ot, sokkal inkább egyél magnéziumban, kalciumban gazdag élelmiszereket. A banán ilyen, de nézz körül a neten!
2011. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha magne b6t mellett is előjön még ha csak ritkán is akkor nem feltétlenül az.

Izom görcsöt okozhat Mg Ca hiány és a kevés folyadék fogyasztás is és a kevés mozgás is, de a túl sok is.


Én azt javaslom ha csináltál a komplett magnézium kúrát akkor utána meg próbálhatsz kalciummal is egyet, viszont a víz fogyasztásodat mindenképpen emeld. És ha nem sportolsz menjél nagy séta körutakra. Ennek stressz oldó hatása is van.

2011. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. nov. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!