Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+3 hetes km vagyok. Kő...

34+3 hetes km vagyok. Kő kemény a hasam. Hányadik hétig lehet inni a magnéziumot, keményedés ellen. És a kálciumot lábgörcs ellen? Hány ml-ist?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
a calciumot sajnos nem tudom, de mg-ot 36. héten abba kell hagyni. Mennyire keményedik a pocakod? mennyi mg-ot szedsz egy nap?
2009. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy ha nagyon keményedek, akkor 3x2 magnéziumot vegyek be a Béres Magnéziumból, ami 250mg/db. Tehát ilyen esetekben akár napi 1500!!mg magnéziumot is be lehet venni. Túladagolni nem lehet, a felesleg kiürül. Ha hasmenést okoz, akkor csökkentsd az adagot. Ha mellette kalciumot is szedsz, akkor arra is figyelj, hogy legalább 3-4óra teljen el a kettő bevétele között, mert a Ca-tól nehezebben tud felszívódni a Mg. Pihenj sokat, az is segíthet a keményedésen! Ha betöltöd a 36. hetet, utána már ne szedj magnéziumot, addig nyugodtan.
2009. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36. hétig kellett szednem a mg-ot.
2009. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm 37 hetes kort mondott a magnéziumra, de én már csökkentem 35 hetesen. A kalcium szerintem nem korhoz kötött.
2009. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!