Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jó hurkásra meghízni?

Miért jó hurkásra meghízni?

Figyelt kérdés
30kg-70kg felesleggel rendelkezőkre gondolok most( mármint azokra akik nem betegség miatt kövérek)
2011. okt. 17. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó, csak gyengék. Ugyanolyan, mint a dohányzás.
2011. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanazért amiért jó drogosnak lenni, vagy alkoholistának, vagy lustának stb...
2011. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretik a kihívásokat. Például azt, hogy felszállni egy magasabb padlózatú buszra nekik nagyobb feladat, mint egy katicabogárnak elhúznia egy kamiont.
2011. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én azért némelyiküket sajnálom. Mi, a normál alkatúak el sem tudjuk képzelni milyen lehet az evés rabjaként élni, zéró akaraterővel! Hidd el,hogy nagyon sok ember bánatában eszik,mert azt gondolja,hogy ez az egy öröm van az életében. Persze ez nem igaz,de az agyukban ezt a tudatot nehéz átkódolni és ugyanakkor meg szégyenlik is magukat. Ezeken az embereken egy trauma segíthet, vagy egy szerelem, vagy egy nagyobb változás az életben, amiből rájönnek, hogy jééé van más öröm is az életben az evésen kívül.

Aztán persze vannak a boldog és büszke kövérek,akik azt hiszik,hogy Ők aztán mindenki felett állnak,na tőlük tényleg hányingerem van.

Én azt tudom magamról,hogy ha már 2 kilóval többet mutat a mérleg,akkor 1 hétig nincs vacsora. És elengedhetetlen a rendszeres mozgás! Azt hiszem minden embernek így kellene gondolkoznia és ezt nem nagyképüségből írom. :)

2011. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gondolom, szeretnek enni és nem éritette meg őket a reklámokból sugárzó arorexia-divat

ezenkívül valószínűleg magasról tesznek mások véleményére, ami a testalkatukat illeti :) és jól teszik!!

tudom, sok az orvosi kockázata az elhízásnak, de azért anniyra sajnálatos, hogy ma milyen nagy hangsúlyt fektetünk mások külső megjelenésére. már a frissen szült kismamákat, terheseket is cikizik, ha híznak.

én inkább azt kérdezném, miért érdekel téged ennyire mások testsúlya?

Mielőtt nekem esnétek, 166 cm vagyokés 55 kg. 34/n

2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azért ez nem teljesen így van, mégha nem beteg akkor sem.

Nekem van egy barátom (lány) akivel majdnem egy hónapig laktunk együtt (rajta is van felesleg) és komolyan én sokkal többet eszek mint ő és mégis rajta látszik meg jobban. Az egészséges lustaság amit ő csinál. Nem azt csinálja hogy hazamegy, leül a tv/gép elé és csak zabál. Házimunkát végez kint is és bent is, tanul és sokat sétál a kutyájával mégis olyan amilyen. De mi így szeretjük.

2011. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy jó lenne? Szerintem nem jó.

Rajtam is van kb 30-40 kiló felesleg. Általában ha valaki megtudja hány kiló vagyok, nem akarja elhinni.

Nem eszek többet az átlagnál, sőt inkább kevesebbet.

Lusta sem vagyok és a magasabb padlójú buszra sem esik nehezemre felszállni.

Rendszeresen járok biciklivel mindenhová. Ha van időm 4-5 megállót is inkább gyalogolok, mint buszozok. Autóm nincs, mindenhova gyalog járok.

A gyalogos tempóm sem lassú, általában lassítanom kell ha valaki elkísér.

Itthon is sokszor dolgozok a kertben, évente fölvágok 50-60 mázsa fát, ások, létrára mászok, stb.

Így is, születésem óta mindig is kövér voltam.

2011. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!