Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám gyorsan elmulasz...

Hogyan tudnám gyorsan elmulasztani az orrnáthámat?

Figyelt kérdés
Egy hete betegedtem meg, mostmár kezdek helyre jönni, de az orrfolyás és a köhögést nem bírom leküzdeni. Tömöm magamat c-vitaminos növényekkel, c-vitamin tablettát is szedek, sőt a tökmagot is kipróbáltam, mert úgy hallottam, hogy a benne lévő cink segít az influenza ellen, de az orrnátha nem szűnt alább. Jövő hét végen bicikli versenyem lesz, és már egy hete nem tudtam edzeni, viszont a versenyen óriási nagy hátrányt jelent az, ha az ember nem kap rendesen levegőt. Ha lehetséges, próbáljatok természetes tippeket adni és nem mindenféle gyógyszert ajánlani. Nagyon szépen köszönöm.
2011. szept. 17. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
mentatea (belélegezve kitisztul az orrod) kamillatea, gőzölés(ez is kamillateás), sok-sok orrfújás:)
2011. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!