Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsi vagyok?

Bányai Sándor kérdése:

Szerintetek kicsi vagyok?

Figyelt kérdés

15 éves leszek (fiu) az a helyzet hogy rászoktam a cigire kb 10 évesen! növök vagy nem?

sokat fejlödtem az tény de most kb 170-172 cm vagyok 54-55 kiló!

Arra értem ezt a dolgot hogy sokan mondták hogy a cigi vissza fog a növekedésben!

ez igaz?

szerintetek növök még?


2011. okt. 17. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
170centivel nem vagy kicsi még fiúnak sem,de sovány vagy.A cigi meg nem csak a növekedésben gátol meg,hanem beteggé is tehet,arról nem is beszélve,hogy irtó büdös egy bagózó ember..
2011. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 wartburg353s ***** válasza:
gondolom, nősz még, de a magasságodhoz képest nagyon vékony lehetsz! én lány vagyok, és 164 cm magasan, 50 kilósan vékonynak számítok! Egyél többet, hogy "emberesedj", biztos jól állna, ebben viszont lehet, hogy segít, ha leteszed a cigit.
2011. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj leszokni, de am. rendben vagy...kicsit sovány.
2011. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Le akarok szokni az már biztos! naponta többet eszek kevesebb cigi és ez megy már 2 napja! ugy teszek hogy többet eszek és kevesebb cigi és lehet hogy igy lebirom tenni egy életre!

remélem sikerül.

Köszi a válaszokat!

2011. okt. 17. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy ês sovány. Én 20 évesen vagyok 172cm (lány) öcsém pedig 18 éves és 186cm.
2011. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utcsónak! Nálunk a családban senki nincs 180 cm fölött!

és ezért gondolom én sem leszek!

bátyám is 12 évesen kezdett cigizni és most 26 éves rendesen nőt 179 cm 79 kiló!

2011. okt. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!