Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idült mandulagyulladás, mi...

Idült mandulagyulladás, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam, ezért jelenleg góckutatásban vagyok, vagyis én nem, inkább az orvosok. Ma voltam fül-orr-gégészeten, ahol kiderült, hogy nyomásra genny jön az egyik mandulámból. Diagnózisként idült garatmandula-gyulladást állapítottak meg. A mintát elküldték tenyésztésre. Szóval tudom, hogy nagyjából egy hét múlva biztosan kiderül, mégis érdekelne, hogy másoknál - amennyiben voltak már hasonló helyzetben - mi volt a menetrend. Műtét sanszos?

Köszönöm előre is a válaszokat


2011. okt. 18. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
műtét
2011. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Christian93 ***** válasza:
Szerintem is műtét lesz, mert mégsem egy egyszerű mandulagyulladásról van szó, amelyet antibiotikumokkal 1 hét alatt ki lehet gyógyítani... :/
2011. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam. Már legalább fél éve nagypn durván hullott a hajam és fehér kis cuccok ültek az egyik mandulámon, rendszeresen. nyáron voltam gégészeten és kiderült, hogy krónikusan be van gyulladva. egy hónapra rá megműtöttek és ma már nem hullik a hajam. és örülök, h túl vagyok rajta, mert legalább így nem majd öregkoromban kell kivenni, amikor sokkal kockázatosabb. és nekem még megcsinálták altatásban. :)
2011. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Remélem, hogy ennyiben ki is merül az én problémám is és nem valami más okozza, valami rejtélyesebb. Nem sok jóval kecsegtet egy mandulaműtét, de ha kiderül, hogy szükséges, alig várom már, hogy túl legyek rajta és újra nőni kezdjen a hajam.

2011. okt. 21. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!