Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3-4 alkalomtól rá lehet...

3-4 alkalomtól rá lehet szokni a fűre?

Figyelt kérdés

Az elmúlt kb. 4 hónapban 3-4 alkalommal beleszívtam párszor egy füves cigibe (általában kb. 4-en szívtunk el 1-et), nem túl sokat szívtam és nem tartottam magamban a füstöt. Nem voltak tőle nevetőgörcseim, sőt semmi, mintha egyszerű dohányt szívtam volna. A kérdésem az, hogy ettől rá lehet szokni a fűre? Az utolsó alkalom 2 hete volt, hogy szívtunk. Jöhetnek ki rajtam elvonási tünetek?

Ma hallottam, hogy a tv-ben a fűről beszélnek, és hogy az nem jó stb, és akkor kezdtem el furán érezni magam, mintha rázna a hideg. Ezt valószínű, hogy beképzelem? (Hajlamos vagyok beképzelni dolgokat, sajnos nem egyszer volt olyan, hogy azért voltam "rosszul", mert bemagyaráztam magamnak dolgokat, és amikor nem volt az eszemben akkor totál jól voltam)


2011. okt. 19. 23:27
 1/1 x) ***** válasza:
Túl befolyásolható vagy. Mint a partydohányosok. Tudni kell azt mondani hogy "nem" bármennyire "nem menő" mostanában ha nem füvezel. Amúgy 1 szívástól nem lesz semmilyen "tüneted" (tehát nem leszel beszívva) viszont rá lehet szokni. Elvonási tüneteid meg megint nem lesznek, mivel nem szokta még meg a szervezeted hogy fű legyen benne, így nem is hiányolja.
2011. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!