Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányan néznétek meg? Kis...

Hányan néznétek meg? Kis magyar Supersizeme? Felvételt készíttetek magamról, s azt feltöltetem a youtubra.

Figyelt kérdés
Az én véleményem, hogy a gyilkosgalóca mérgezés alapnak megfelelő lenne számomra, ez roncsolja a májat stb... szenvednék 3-4 napot, majd mikor már megváltás volna a mesterséges kóma, legjobb öltönyömben felcibálom magam a szabadsághíd tetejére, leöntöm magam 2-3 lityi benzinnel, zippoval gyulladás - így átadva a megtisztulás fájdalmas örömének önmagam, s végezetül luger-rel ugrás előtt halántékon lövöm lángoló koponyám. {Persz felhívom a szerveket, hogy zárassák le a forgalmat - aszfaltra ugrom.} Felvételt készíttetek magamról, s azt feltöltetem a youtubra.
2011. okt. 21. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És miután ezt megcsináltad, hogyan szeretnéd feltenni youtubra?
2011. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
apro oromok az eletben
2011. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak cseszheted, nem a te örömöd lesz majd az egymilliomodik youtube látogató. Amúgy megnézem, ahogy a gyilkos galóca fogyasztását követő negyedik napon elutasított orvosi ellátás esetén felmászol a Szabadság-hídra egy benzines kannával, úgy, hogy nem szednek le előtte. Azt is megnézem, hogy ugrás közben hogy lövöd fejbe magad.

Szóval várom a youtube videót.

2011. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, az öntudatban és érzéstelenítés nélküli élve kasztrálás, a cián és c4 nyelés kimaradt. Így teljes a kép.
2011. okt. 21. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ha életveszély áll fent nem utasíthatod el az orvosi ellátást, szóval már itt elbukott a terved.
2011. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ip alapján azonosított az egyik kollégám(BRFK)

szóval ne csodálkozz ha meglátogatnak hogy még is mennyire komolyan gondolod ezt.Mert nagyon annak tűnik, és veszélyeztetnéd vele a forgalmat.A másik hogy van-e engedélyed a fegyverre.

Üdvözletem.(még csak fősulis vagyok, de plussz pont a suliban ha már most fogdosom a netes bűnözőket, bocsi nem személyes)

2011. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

18:44


És honnan veszed,hogy orvoshoz fordul?

2011. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kiváncsi, sztetek hányan néznék meg? Halálvideó?


Nem vélemény kell, hanem szám!!!!!!!!

Kalkuláció....

Kösz

2011. okt. 21. 21:43
 9/12 anonim válasza:

"Halálvideó? "

Biztos,hogy ezt kérdésnek szántad?


"Arra vagyok kiváncsi, sztetek hányan néznék meg?"


Ha fel is teszi ezt neked valaki,akárhányan nézik meg,nagyon hamar le fogják törölni a videót,talán még az accountot is.

És gondolom valaki(vagy valakik) intézkedni is fognak,hogy ezt a felvételt beszerezzék és soha ne kerüljön felszínre többet.

2011. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pár durvulósabb oldalra meg küldöd és kb több millióan...

Külföldi, és magyar halál videó megosztókra.meg egyéb ilyen beteg dolgok vannak rajtuk.

2011. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!