Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Most mi...

Nem tudom mit tegyek. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy elég kellemetlen körömbenövésem a bal hüvelyklábujjam mindkét oldalán. El mennék a sebészetre de biztos vagyok benne, hogy leszedik a körmömet. Nem félek a fájdalomtól, de egy hónap múlva szalagavatón kell táncolnom. Azt mondták, hogy köröm leszedés után egy darabig nem állok lábra, de muszáj táncolnom...Viszont egy kicsit most már kezd fájni a külső rész. Ott csak most újult ki a benövés, belül már gyógyul. Mit tegyek? vállaljam be most a sebészt? túl késő lenne 1 hónap múlva?
2011. okt. 22. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg erről egy dokit mert egyáltalán nem biztos, hogy leszedik a körmöd. A bátyámnak volt pár éve, és neki csak kivágták. Gondolom az sem volt kellemes,de hamarabb gyógyul.Persze ha megoldható mindenképp hagyd szalagavató utánra!
2011. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hoyg neked milyen fokú az a benövés de velem is történt már ilyen de magától elmúlt.

nagyon fájt ha megnyomtam be is dagadt ott a köröm szélénél ,sőt volt olyan is hogy láttam hogy a bőr ott sárga és erősen megnyomtam egy kicsi genny jött ki belőle.

áztasd fel a lábadat és ha tudod vágd ki a körmöt általában a széle olyan hegyesre nő és az irritálja a húst. Nem kell csontig csak a hegyét kell levágni a körömnek,Miután kivágod kicsit még fájni fog ha megnyomod.de elmúlik simán egy hónap alatt.

2011. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Annyiból áll, hogy kivágják. Nem kell leszedni a körmöd. Bőrgyógyász is meg tudja csinálni. A lényeg, hogy mindenképpen kérj érzéstelenítőt. És simán tudsz majd tőle járni, szóval vágj bele most!
2011. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a tanácsokat
2011. okt. 22. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedikuros, vagy borgyogyaszat!
2011. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!