Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen hangos ha kortyolok?

Miért ilyen hangos ha kortyolok?

Figyelt kérdés
Zavar hogyha iszom nagyon hangosan kortyolok.. barátnőm mindig nevet is rajtam hogy kortyék.. de nem tudok halkan inni :/ és ez annyira ciki mikor pl randira megyek.. vagy ha olyan helyen vagyok ahol csend van és nem merek inni mert nagyon hangos és ciki..mitől lehet ez? másnap is van így? 22 éves lány
2011. okt. 23. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintme kifele nem hallatszik annyira,de ha mégis akkor igyál lassabban,ne légy kis mohó :)
2011. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok mohó.. lassan iszom .. de hangos... és hallatszik kifele.. nagyon is...
2011. okt. 23. 01:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert jól esik :) Én is hangosan kortyolok, és nem érdekel ki mit gondol, mert nem fogom magamtól a finom folyadékot ezért megvonni.:)
2011. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali. Még mindig hangosan iszol? Vagy elmúlt? Én is utálok mások előtt inni. :D
2015. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!