Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szólnál, szólnál-e?...

Hogyan szólnál, szólnál-e? Hangos hörgő hang napi többször.

Figyelt kérdés
Körfolyosós házban lakunk. Valamelyik lakásban él egy valószínű férfi ember,aki naponta többször (délután 2-3,este 4-5,éjszaka a fene sem tuja) nagyon furcsa,hörgő,fulladozó,rohamszerű hangokat ad ki.Nagyon zavaró,sőt ijesztő is. Gyermekem is sokszor megijed tőle.Zeng az egész folyosó. Szomszédaimmal már többször beszélgettünk a helyzetről,DE nem találunk okos,humánus megoldást.Bántani nem szeretnénk,de így élni,igen zavaró. Tudom,hogy nem jókedvéből csinálja,sajnálom szegényt.
2011. okt. 18. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy nem jókedvéből csinálja,sajnálom szegényt."


Akkor ezzel le is zárhatjuk. Nem direkt csinálja, mégis mit tehetne ellene? Így is rossz lehet neki, ne tegyétek még cikivé is azzal, hogy felemlegetitek, mert eredményt nem hozna ez sem.

2011. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem-biztos,hogy nem tudna ellene tenni valamit!Bezárt ajtó-ablak,gyógyszer bevétele,látta már orvos egyáltalán?Dohányzik?
2011. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez aztán a hozzáállás!! Próbálj meg Te így élni. Szerintem valamit csak lehet vele kezdeni.

Az úgy jó,hogy egy ember miatt él így kb 80 ember?

Tudom,hogy gonosznak tűnik,de szörnyű ezt hallgatni!!!

2011. okt. 18. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

És ha nem látta orvos? És ha dohányzik? A saját lakásában még mindig úgy él, ahogy akar. Elhiszem, hogy zavaró, de ilyen, mikor társasházba költözik az ember. Alkalmazkodni kell. Az egyik szomszéd hajnalban mászkál a kopogós cipőjében, a másiknak folyton bőg a gyereke, a harmadik minden reggel veszekszik a feleségével, a negyediknek úgy ugat a kutyája, mintha megveszett volna.


Egyikkel sem tudunk mit kezdeni.

2011. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs még arról sem,hogy ki ez. Amint jön a "rohama" ajtót,ablakot bezárom.
2011. okt. 18. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
most költöztem társasházba, eddig kertesben laktam, anyuékkal, megértelek, hogy tök gáz lehet ezt hallgatni DE pl. nekem asztmám van, ha olyanja van, rám jön egy erős köhögő roham, és ha befújom magamnak a gyógyszert, akkor is fél óra, mire megnyugszok, tehát van, amivel úgyse lehet mit csinálni:( de esetleg azért megkeresném, ki az, megkérdezném, kell-e segítség, jól van-e, szóval csak finoman
2011. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze,én sem szemrehányást akarok tenni neki.Ha tudnék segítenék neki. De nagyon rossz az éjszaka közepén erre kelni.
2011. okt. 18. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Épp ez az,alkalmazkodni kell,és mindenkinek, a zavarónak is.

Úgy kell lakni,élni,hogy magatartásunkkal,életvitelünkkel nezavarjúnk másokat,indokolatlanul.

2011. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!