Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen veny nelkul kaphato...

Milyen veny nelkul kaphato kremet vegyek a kezemre?

Figyelt kérdés
A vegyszer kisebesiti a kezem es mar nagyon rossz allapotban van. A kesztyuvel sem jobb mert amig sebes a kezem addig a kesztyu alatt bemelegszik:( Elocomot hasznaltam ra de sokszor nem akarom ,mert elvileg azt nem szabad sokszor. Tudtok ajanlani vmi hatasos eros kremet?
2011. okt. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg és a vegyszerek ugyanezt csinálják a kezemmel, én sima kézkrémet használok, nem gyógyszertárit, a Garnier Skin Naturals extra száraz bőrre valót. Napi kétszer kenem, elég jól bírja. Nem lehet, hogy kiszárad a kezed és attól sebesedik így ki?
2011. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hát..mikor van egy-két szabadnapom , vagy a melóhelyen nem kell annyit a vegyszerekkel érintkeznem ,akkor kezd gyógyulni ( mert állandóan kenem valamivel). Valami " erősebbet" szeretnék. Régebben Neutrogena testápolót használtam rá és az be is jött csak úgy tudom ,hogy ők állatkísérleteket végeznek és pár hónapja próbálok minden ilyesmit kiiktatni illetve csak természetes dolgokat használni. Elvileg a shea vaj és a kókuszolaj is jó lenne rá, de szerintem ez már annyira durva ,hogy előbb meg kellene gyógyítani ,mert a fentiek szerintem csak akkor lesznek hatásosak ha már nem lesz sebes. Hjaj és most úgy néz ki kicsit vissza kell térnem a mű dolgokhoz. :( Lehet kipróbálom amit ajánlottál! Köszönöm!
2011. okt. 25. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki a Sudocremet, az jól hámosít, esetleg egy kis Neogranormonnal keverve.
2011. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ki fogom próbálni!:)
2011. okt. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!