Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincsérvvel mennyire ajánlot...

Gerincsérvvel mennyire ajánlott elkezdeni jógázni?

Figyelt kérdés
31 éves 5 hónapos kisfiú anyukája vagyok.Szeretnék elkezdeni tornázni,de nagyon ugrálni nem tudok a gerincem miatt ezért a jógára gondoltam!(az megmozgat mindent)
2009. máj. 4. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet. persze szólj az oktatónak, mert biztos van egy-két formáció, ami neked nem ajánlott. Amúgy van egy ismerősőm aki többszörös gerincsérv mellett brigázik pedig nem zsbadna, de ha sportol azt mondja kevésbé fáj neki! Ne állj neki aerobiikozni, de a jóga szerintem nagyon szupika :)
2009. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak nagyon óvatosan és az egészen könnyű jóga gyakorlatokat végezd csak. Én önmagadtól helyedbe nem jógáznék ilyen panasszal. Mindenképpen kérd ki a KÉPZETT jógaoktatód tanácsát mit végezhetsz.
2009. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj ha piano-ban jógázol, de a helyedben én először egy Alexander-technika tanárt keresnék, mert a hasznos volna azt a tényezőt megszüntetni, amitő létrejött a gerincsérved. Itt egy tipp: atstudio.hu
2009. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2015. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!