Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy a rákosodásra...

Mit jelent, hogy a rákosodásra hajlamos anyajegyemben pici fehér pöttyök vannak?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem (csípőcsontomnál, 25mm-es 15mm-es kidudorodó résszel, kiálló szőrszálakkal) és 2-3éve felfedeztem benne ilyen icipici fehhér pöttyöket, mintha homokszemek lennének benne. Tudom, hogy az anyajegyem elrákosodhat, meg le kell szedetni, de a fehér pöttyök mit jelentenek? Ugye nem azt, hogy MÁR elrákosodott, vagy ez is csak símán egy tényezője annak, hogy le kell szedetni?
2011. okt. 23. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem soron kívül keress egy bőrgyógyászt, ezt eléggé sürgősen le kéne szedetni, mert ez bizony jelenthet kóros elváltozást. Orvos mikor látta legutóbb? Ha azóta nem változott és akkor nem mondta, hogy baj van, ne aggódj, de ha bármi változás volt, vagy olyan marha vagy (már bocs), hogy még nem vizsgáltattad meg, akkor azonnal menj. Inkább legyen vaklárma, mint később nagyobb baj ugye. :S
2011. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát kb. egy éve látta, és közölte velünk a drágalátos doktorbácsi, hogy mielőtt 18 nem leszek nem fogják levenni, mert még nőhetek (most vagyok 15). És amikor mondtuk, hogy de azért jobb lenne, hogyha levennék, közölte velünk (mjadhogynem ordibálva) hogy mit képzelünk mi, ő az orvos, és ezt mondja, és ezt tekintsük szentírásnak. Még a drága professzor urat is behívatták, hogy bizonyítsák igazukat. Na jó ezt nem így szóról szóra, de kb. ez sugárzott a hangjából. Egyébként meg nagyon nem változott, meg őszintén szólva, nem is emlékszem, hogy akkor milyen volt =/
2011. okt. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!