Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sok Cataflamot szedek,...

Ha sok Cataflamot szedek, lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Kb hónaponta egy két szemet szedek.
2011. okt. 25. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

mid fáj, mire szeded?

am később mikor igazán kellene, akkor nem fog hatni.

2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem erre való, orvos is megmondta, de görcsölésre szedem. Próbáltam más gyógyszert is, de egy sem hatott, és elég durván szoktam görcsölni. Anyukámnak szokták felírni, ő meg mindig nekem adja.
2011. okt. 25. 19:12
 3/9 anonim válasza:
az nem sok.nekem egyszer annyira fájt a fogam,h 6db-ot vettem be,na az kiütött elég rendesen,soha többet!
2011. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint kába voltál?
2011. okt. 25. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Régen én is szedtem menstruációs görcsökre, mert nekem is eléggé fájdalmas szokott lenni. De aztán egyre nehezebben jutottam hozzá, így áttértem az algoflex forte-ra. Az recept nélkül is kapható. Javaslom próbáld ki azt vagy az algoflex-m-et amit kimondottan erre találtak ki.
2011. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindkettőt használtam, de egyik sem használt. :(
2011. okt. 25. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha én is szedem, ha görcsöl a hasam, de nem fordult meg a fejemben, hogy bajom lenne tőle. Szerintem havi 1-2 darab az semmi.
2012. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az apranaxot próbáld ki, az is vényköteles, bár az Apranax Dolo-t lehet vény nélkül is kapni, nekem nőgyógyász írta fel, nagyon jó.
2018. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésedre is válaszoljak, a diklofenák és a szívinfarktus közt találtak már kapcsolatot, szóval szerintem ne szedd. De havi kettőtől nem hiszem, hogy bárkinek baja lenne amúgy. Az ibuprofén meg a paracetamol is legalább ennyire károsak.
2018. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!