Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami komolyabb is lehet?

Hailey13 kérdése:

Ez valami komolyabb is lehet?

Figyelt kérdés

pár napja fáj a torkom, de olyan furcsán, csak jobb oldalt, amikor nyelek. és kitapintható valami kis csomószerű a nyakam jobb oldalán, ami fáj is.. ez rosszat jelent? rokonomnak volt nyirokcsomó problémája, műtötték is. lehet hozzá valami köze? direkt neki mondtam el, de azt mondta nincs semmi bajom.

lehet hogy hülyeség és csak kombinálok, de mégis...


2011. szept. 30. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, valószínű azért dagadt meg, mert egyszerűen elkaptál valamit. Azért nézesd majd meg magad egy orvossal ha a hétvége alatt nem javul, mert a fültőmirigy gyulladása a mumpsz. Bár van rá védőoltás, de ki tudja...
2011. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy oldalon szokott fájni és a csomót is érzem: ne aggódj :) max 3 nap után elmúlik :) Meleg tea és lefekvés előtt (de fogmosás után fél órával) torokfertőtlenítő szopogatós tabletta :)
2011. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, és már el is múlt:) csak hirtelen megijedtem, de akkor semmi baj:)
2011. okt. 2. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!