Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmondjam neki a huvelygombam?

Elmondjam neki a huvelygombam?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint feleve szenvedek vele, sikertelenul. Most ismet kiprobalok egy hatekony modszert. Parommal es edesanyjaval lakunk egyutt. Nekem a gomba miatt nem csak a bugyikat de pizsama alsot is kikene mosni rendszereseggel! O mindig kiakad hogy par napja rajtam van tessek meg hordani.. En hordom mert figyel engem es minden ruham (meg ami piszkos budos is) visszaakarja adni h semmi baja... Nem merem elmondani a problemam neki mert multkor mikor tudott rola(4honappal ezelott) zokogott es ketsegbe volt esve hogy kolteni kell most orvosra meg gyogyszerre? Azota titkolom pedig mar a szeretkezes is fajdalmas, sirtam olykor. Most dietazom, grapefruit cseppet iszok es irtom a gombakat. Sajnos nekem sokszor gyogyszerre sincs penzem ezert vagyok meg mindig gombas. O tudna segiteni de mint irtam multkor vegig bogte az estet.. Paromnak sincs penze. Tanulunk, nappalin, suru oraszamban. Mit tegyek? En magam szivesen mosnam a bugyikat de regi oriasi mosogepuk van ami csak 60fokig mos csak.
2011. okt. 28. 07:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mar irtam hogy ... Olvassatok vissza. Mindegy, majd megoldo

. O csak az orvos szavanak hisz es az meg nem hogy neki de nekem se mond semmit. Egyik se tajekoztatott h nem lehet edesseget enni vagy pl huvelykup utan minden bacit kiirtok es visszakene telepiteni. Ezt ha elmondom hogy ezt hallottam, es sok nonek hasznalt akkor elkezd kotekesni es azt mondja ne higgyek el mindent es majd az orvos megmondja.

2011. okt. 28. 08:12
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Akkor hagyd a pi.csába és vegyél canesten combit, az emberek mindent úgy túlbonyolítanak, nincs pénzem nem tudok venni ezt meg azt,nem mondom el neki mert hülye, akkor mit akarsz tőlünk? felesleges volt kiírni,. Ne mond el ne csinálj semmit aztán szenvedj, csak gyereket ne akarj soha.
2011. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
2011. okt. 28. 08:24
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

ÍRTA, HOGY ÓVSZERREL SZEXELNEK, AKKOR MEG NEM FERTŐZIK ODA-VISSZA EGYMÁST!!!


Sajnos a gomba alattomos, és házi praktikákkal nem múlik el. Anyósod nem normális, már bocsi...de mintha az enyémet látnám..

2011. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hat igen eleg fura de szeretem ot csak ezt az egyet titkolom. Tegnap valamit sejthetett.. Poenkodva odaszol na mi van raultel valaki mas wc deszkajara? Ekkor dontottem el hogy tenyleg nincs ertelme elmondanom. De kozben ott van az is, hogy egy haztartasban elunk es en csinalok mindent itthon es jo lenne ha nem nehezitene meg a dolgom mert en szivesen segitek neki. Ha szerintetek el mondjam akkor mivel kezdjem es hogy magyarazzam megneki h ezt vegye komolyan? Es mondjuk ne sajnalja a penzt es a vizet?...
2011. okt. 28. 08:34
 16/19 anonim ***** válasza:

Az orvos nem tájékoztatott,ő az orvosnak hisz.-nem egészen értem, hány éves is vagy?

Hagyjátok abba a szeretkezést,még óvszerrel is,menjetek el orvoshoz,mindketten kezeltessétek ki magatokat,ezen a bugyimosás nem segít!

Egyébként meg ha anyósod nem akarja kimosni,akkor mikor nincs otthon, telerakod a mosógépet,kimosol,kiteregetsz és ennyi!

2011. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez nem lehet igaz!!!! 4 nogyogyasznal voltam mindegyik ugyan azt az istenverte canestent irta fel es viszabetegedtem! Parom kapott gyogyszert es kremet a mosogep csak 60fokon mos nincs penzem minden gyogyszert kifizetni! ELOLVASATOK AMIT IROK???
2011. okt. 28. 08:44
 18/19 A kérdező kommentje:
Hogy mondjam el anyosnak a probelmam hogy segitsen? MEG MINDIG ERROL SZOL A KERDED
2011. okt. 28. 08:46
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nőgyógyász a párodra meg ne hallgas nem az ő egészsége, hanem a tiéd! Kerüld a cukros szénhidrát dus kajákat, és ha lehet tusolj és ne ülj a kádban mert csak mégjobban szaporodnak.Orungál tökéletesen beválik csak receptes tehát orvos irhatja fel! De emellett is kell a diéta! no cukor, no szénhidrát! Menj orvoshoz mert komolyabb bajod is lehet!
2011. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!