Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bátorító szavak egy lázas...

Bátorító szavak egy lázas lánynak? :\

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kezdődött. A buszon szédültem, hányingerem volt, és fekete foltok táncoltak a szemem előtt. Kevés kellett, hogy összeessek, de sikerült az út vége felé kaparintanom egy ülőhelyet. Estefelé megfájdult a torkom, és a fejem, borzasztóan kába voltam. Ma reggelre megérkezett a láz is. A fejem majd' szétszakad, a barátom meg jön délután, és nem tudok mit kezdeni magammal.:( Tanácsok, hogyan gyógyulgassak, esetleg ötletek, hogy mivel köthetném le magam?


18L


2011. okt. 28. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aludj. Az a legjobb.
2011. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nagyon fáj a fejem, akkor sosem bírok. Meg azon görcsölök, hogy legyen már egy óra, érjen haza a barátom, hívjon fel, hogy szólhassak, hogy nem tudok kimenni elé :\ Mára lett volna programom, bevásárlás, kozmetikus, satöbbi, de szerintem vergődni fogok, és majd később zuhany, hogy lejjebb menjen a lázam. Teljesen készen vagyok, reszketek, enni se tudok...Borzalmas :\ 3 éve voltam utoljára lázas :S
2011. okt. 28. 09:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, szedd a gyógyszereket, kezeld a lázad és aludj sokat. Gyógyulj meg mihamarabb! :)


Mivel kösd le magad? Könyv, film, zene, keresztrejtvény?

Legrosszabb esetben aludj addig, amíg hazaér a barátod. Az jót tesz a fejfájásnak is.

2011. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy Algopyrint, jó lázra és fejfájásra is. A pasidat küldd el bevásárolni, te pedig maradj ágyban. Ha nem tudsz aludni, nézz tv-t vagy dvd-t. De inkább aludj.
2011. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha itt lesz, nyugodtabban tudok majd aludni, mert egyedül leszek, anyukám dolgozik :( Már reggel mikor vergődtem az ágyban és mértem a lázam, anyu odaült, én meg elkezdtem sírni, mert már régen voltam annyira kicsi, hogy ápolnia kelljen. Most megint közeledek a síráshoz, utálok elgyengülni, utálom, hogy ilyenkor nagyon nyűgös vagyok, és amint ideér a barátom szerintem sírógörcsöm lesz :( Szerintem valami filmezés lesz a vége, de csak zuhanyzás után, most képtelen lennék hosszabb, egybefüggő szöveget olvasni :\
2011. okt. 28. 09:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Mexalent hoz majd a barátom (remélem), jelenleg semmi gyógyszer nincs itthon. Algopyrinre kb. 11 éves korom óta allergiás vagyok, most nagyon jól esne egy paracetamol löket :\
2011. okt. 28. 09:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha visszaolvasom a válaszaimat, annnnnyira látszik hogy már nyűglődök nagyon :D
2011. okt. 28. 09:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Láz ellen én mindig hűtőfürdőt csinálok, mint a babáknak szoktak. Kézmeleg vízbe beleülsz, vagy attól langyosabba, és szépen fokozatosan elkezded hűteni hideg vízzel, fokozatosan, ahogy szokja a bőrőd. Nekem ez mindig leviszi a lázam.
2011. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Pihenésen kívül mást nem tehetsz. Esetleg ha van otthon lázcsillapító vegyél be egyet. Majd igyál forró teát, vagy forralt bort. Feküdj le az ágyba takard be magad jó alaposan hogy izzadjál, és aludj egy jót. Hidd el jót fog tenni, nekem ez a módszer be vállt 2 nap alatt rendbe jöttem.
2011. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni, kicsi lány, minél előbb, annál jobb.
2011. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!