Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon szédülök...

Mit csináljak? Nagyon szédülök, remeg a lábam, a kezem, a bőröm ki van száradva (a szám is), és folyamatosan vizet iszok. Ha lefekszek, akkor meg hányingerem van.

Figyelt kérdés
L
2009. máj. 5. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívj oda valakit! Ha nincs családtag akkor egy ismerőst vagy szomszédot. Mobilon. Nem vagy jól. Hívj valakit, ogy segítsen. Nem baj, ha nem álltok olyan közel, segíteni fog.
2009. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Például menj el orvoshoz. (Nem értem, hogy ez eddig még nem jutott eszedbe.)

Lehetsz cukorbeteg, lehet pajzsmirigy túlműködés, lehet még 20 betegség. De nem vagy egészséges, ebből automatikusan következik (legalábbis szerintem), hogy orvoshoz kéne menned.

2009. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel egy olyan autós ismerősödet, aki most nem dolgozik, vagy el tud jönni onnan.
2009. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz a számítógép előtt ülni, nem vagy annyira beteg, h ne tudj elmenni ORVOSHOZ!!!
2009. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd ki az ügyeletet!
2009. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szedtél be valamilyen gyógyszert?? A leírtak gyógyszer-túladagolás tünetei is lehetnek, de persze bármi más betegség is lehet. Ügyelet!
2009. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap elmentem az orvoshoz és azt mondta, hogy pihenjek. Teljesen hülyének nézett. :S


Amúgy ma már sokkal jobban vagyok. A hányinger elmúlt, a lábam se remeg. De még szédülök...


Köszi a válaszokat!

2009. máj. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!