Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete folyamatosan fáj a...

1 hete folyamatosan fáj a jobb bordám alatti rész meg jobb oldalt a derekamtól a vállamig.3-4 órával ezelőtt észrevettem, hogy ha eszek utána hányingerem van. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 13:07
1 2
 1/13 Raffi ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Lehet vakbélgyanú is.
2011. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vakbélnek semmi köze hozzá!Epekő, epehólyag gyulladás, epevezeték elzáródás, ezek lehetnek.Mindegyik orvosi beavatkozást igényel, így mihamarabb keress fel egyet.Ha halogatod, nagyobb baj is lehet belőle!
2011. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ezzel csak az a baj, hogy ma reggel voltam orvosnál hasi UH is volt, de nem láttak epekövet, sőt elküldtek azzal az indokkal , hogy nincs semmi bajom csak szimulálom az egészet. Vakbél gyulladásom sincs. Itthon vagyok, mert nem bírok kimozdulni sehova sem, általában este kezd jobban fájni a bordáim alatt. Még mindig nem tudom , hogy mi bajom lehet. =(

2011. ápr. 5. 13:32
 4/13 Salx Narval ***** válasza:
Aj-aj, pont azt akartam tanácsolni, hogy kérj UH vizsgálatot.Minden esetre az jó, hogy szervi probléma és kövesedés nincs.Ez hihetetlen,hogy merik feltételezni valakiről,hogy szimulál, csupán azért, mert nem találták meg az okot.Ez hihetetlen.Ne hagyd magad, keress fel egy másik dokit, ennek oka kell, hogy legyen, főleg, hogy hányingered is van.Mielőbbi gyógyulást.
2011. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy hogyan merték azt mondani, hogy csak szimulálom az egészet. UH vizsgálaton azt mondták, hogy kő nincs, de nem mondták, hogy valami más lehet. Egyre rosszabbul leszek, már a hányingerrel,fejfájással, meg hát az oldalammal, tegnap este meg ma reggel hőemelkedésem is volt. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. =(
2011. ápr. 5. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
jAja a magyar orvosok nagyon tuggyák a dolgukat....:D
2011. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
dE tuti nem vakbél? pedik tök ezek a tünetei de mind1
2011. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Biztos, mert az elmúlt 1 hétben min. 3x mondták hogy nem.
2011. ápr. 5. 14:48
 9/13 anonim ***** válasza:
A vakbél az a has alsó részén fáj, nem a derekától a hátáig!Oda az epe sugárzik ki.A hányinger is epeproblémára utal, a rossz emésztés miatt.Menj el egy másik orvoshoz, nem csak kő okozhat problémát, a hőemelkedés meg amúgy is gyulladásra utal.
2011. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyamat 4-szer vittem a korhazba, mert mar nem birta ugyanez fajdalmakat. 3 het utan, miutan mar beargult, elhittek, hogy tenyleg valami baja van, nem szimulal, irany az operalo terem. ne hagyd magad, Te mondd nekik, hogy ahkkor most az UH-val koncentraljanak az epe kornyekere. Csak azt a reszt vizsgaljak, amire a dokik gonolnak, nem feltetlen az egesz jobb oldaladat.
2011. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!