Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyenge agyrázkódással mit...

Gyenge agyrázkódással mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan mit ne. Szóval hallottam, hogy nem szabadna gépeznem, de nagyon fontos. Ha a kijelző fényerejét minimumra veszem? Illetve milyen gyorsan gyógyul, ha tényleg nem durva? Péntekre (paintek :D) paintball partyt tervezek.. Felejtsem el? És kedden pedig találkoznék a haverjaimmal, de semmi különöset nem csinálnánk, szerintetek inkább feküdnöm kéne otthon? Köszönöm a gyors válaszokat, tudjátok nagyon szünet van, nem akarom elpocsékolni az egészet.
2011. okt. 30. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Agyrázkódással szépen pihenget az ember ágyban fekve és nem mászkál el, mert később szövődmények léphetnek fel, és később fejfájós leszel. Koponya röntgened, szemészeted volt? Ha csak enyhének titulálod is, azért meg kéne nézetned.
2011. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltál vele orvosnál? Pihenned kéne,nem lenne szabad Tv-t nézned, se gépezned, szirintem még a minimálisra állitva se! Mi történt veled ? Pontosan? Legalább egy pár napig pihizned kéne, mert hetek mulva is előjöhetnek gondok...

Komolyan mondom.

2011. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért mondom, hogy enyhe, mert az történt, hogy korcsolyával elestem, de nem vertem be a fejemet, csak a keresztcsontomat és a farokcsontomat, de amikor felálltam hányingerem lett, nem láttam, nem hallottam és elvesztettem az egyensúlyérzékemet. A nagymamám az egészségügyben dolgozott, ő megvizsgált, de a gyors teszt alatt csak annyi derült ki, hogy agyrázkódásom van.
2011. okt. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!