Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló tablettát...

Fogamzásgátló tablettát szedek. Eddig is gyenge volt a menstruációm, de most vhogy még gyengébb. Ez lehet jele annak, hogy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Rengeteget hallom, hogy gyógyszer mellett esett vki teherbe. Kezdek kicsit paranoiás lenni.
2011. júl. 18. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
10 éve szedek gyogszert az utobbi 3 honap alig volt meg épp h egy nap az is minimális elmentem orvoshoz és semmi gond nincs csak szüneteltetnem kellett most kicsit,a szünetbe szépen visszajött sőőőőőőt ennyi már nem is kéne:)Szóval ne aggodj szerintem,nem csak terhesség lehet az ok.Ha rendesen szeded mindig pontosan és nem voltál beteg nem szedtl antibiotikumot akor meg főleg nem lesz baj.ja meg ha régóta szeded,mert ha mondjuk csak 1-2 honapja és mondjuk neked az a gyógyszer nem jó talán megeshetne de az asszem látszik mert akkor inkább közti vérzések vannak,nem pedig kevesebb.
2011. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán kéne egy kicsit érdeklődi a tabletta mechanizmusa után, és utána szedni.
2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már kb. 7 éve szedek tablettát. nem szedtem most antibiotikumot, nem is hagytam ki egy szemet se. Kb fél éve kezdtem el szedni egy ujat. kb amikor beszedem a tabletta felét, elkezdek egy kicsit vérezni. eddig ezt annak rendeltem el, h még nem szokta meg a szervezetem. de már lassan fél éve szedem, sztem annak már be kellett volna állnia. Sztetek?
2011. júl. 18. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, csinálj egy tesztet.
2011. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

22:05

amúgy nem magamtól kezdtem el szedni, orvos írta fel, mert az előző már nem felelt meg

2011. júl. 18. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet annak a jele, hogy szüneteltetni kéne.
2011. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!