Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megbízhatóan...

Hogyan tudom megbízhatóan kivédeni az ízületek kifázását motoron?

Figyelt kérdés
16 évesen "muszályból" motorozom. sajna télen is a sulibajárástt csak így tudom megoldani. spéci motoros szerkóra nincsen pénzem, protektoros ruhát csináltam. (combközépig érő széldzseki, nyakmelegítő, zárt bukó, bakkancs, kesztyű, a farmeromban a térd résznél műbőr van belülre varrva hogy ne fújjon át rajta a szél.)a tanárok, a szomszédok de még a porszívóárulós ügynök is azt mondta hogy nekiis kifáztak az izületei a motoron, égtek, nagyon rossz volt nekik. el is hiszem nekik, de én nem akarom azt, hogy 30 évesen csupa izületi beteg legyek, ráérek majd 70 éves korobmban. naszóval arra várok értelmes választ hogy hogyan tudnám ezt naggyából kivédni. előre is köszi a válaszokat! attila.
2011. okt. 30. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát sajna ha nincs profi motorosszerkód akkor nemtom.

Egyébként még a profi szerkóba is fázik sokszor az ember. De motoros boltban lehet kapni térd meg derékmelegítőt stb. Ezek sajnos drágák.

2012. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!