Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb kismotor? Nem versenye...

Legjobb kismotor? Nem versenyezni kell, hanem OLCSÓN, MEGBÍZHATÓAN közlekedni.

Figyelt kérdés

Tehát: olcsóság, megbízhatóság.

A váltós motorokat előnyben részesíteném, de hogyha rotyogó lesz a győztes, akkor megalázkodom előtte, és az lesz.


Nem fontos nekem a megjelenés (50-esekkel inkább nevetségesnek nevezném azt, amit mások presztízsnek). A lényeg, hogy olcsó vétel legyen, megbízható konstrukció, kevés üzemanyagfogyasztás. És nem lenne baj, ha azért fel tudná venni a város ritmusát.


Köszi előre is! :)


2011. szept. 18. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Honda a legstrapabíróbb motor.

és abból is az endúrók.

Nem egy erőművek az tény.

Viszont nálam megfordult sok moci.

A yamaha az nagy befürdés volt nekem. volt nálam 3 is.

Az új r1 nek a váltója ment tönkre 2 hétre. A DT80 am nak a folyton a hengerfeje míg a haverom 400 as sportmociának a vezérlése ment szét.

A viszont volt egy MTX meg egy XL hondám ahhoz egyikhez se kellett hozzá nyúlnom pedig öreg volt mind a 2mint a Mátra.

Robogókba nem vagyok otthon nekem nem volt sose.

Azt tudom hogy a kínai motorok nagy része koppintja a régebbi bevált motorokat és olcsó is hozzájuk az alkatrész. A no neme régi hulladékokat nem szabad megvenni mert alkatrészt se találsz hozzájuk.

2011. szept. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MEX 4T nagyrobogó kell neked akkor:


50 ccm, 4 ütem, félautomata váltó (tehát városban zseniálisan kényelmes), itthoni legál forgalmazó, tehát alkatrésszel sincs gond, de amúgy is amennyire tudom a világból kivisz ha rendes olajjal használod. Újonnan is kifejezetten olcsó, használtan meg pláne.

Van belőle 110 ccm-es is, az már egész erős is.


Természetesen randa, mint a bűn, de legalább 1,5 literrel beéri. Honda motor van benne.


[link]


Eszerint az 50-esnek 85 a végsebessége, ami őszintén szólva szerintem túlzás, de ha 70-es utazója van az már becsületére legyen mondva!

2011. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha városban használod akkor fölösleges váltósat venni. Dio, jog, mint az egyik legnépszerűbbek és legjobbak. Már 100ezer körül kapsz szépeket.
2011. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a feltételed alapján egy Yamaha Jog-ot ajánlok,lehetőleg Next Zone, vagy Super Z esetleg ZR. Olcsó megvenni, olcsó az alkatrész, és iszonyat tartós,megbízható. Van sisaktartó, önindító,különolajozás. Ha normál tempóba mész 2,5-3literrel eljárkálsz. Áruk kb 50-100ezer között.(hátránya: kis kerék)
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Suzuki Choi Nori.

Előnye hogy 4T, 50et utazóban visz és 1 liter alá be lehet szoritani a fogyasztását.

Hátránya hogy bűn ronda.

2011. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!