Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés minden egyes futás,...

Hasmenés minden egyes futás, kardio után. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, 183 cm, jelenleg kb. 80 kg. A nyáron gondoltam leadok pár kilót, és a súlyzós edzéseimet kiegészítem futással. A probléma csak ott van hogy minden egyes futás után elkezdett háborogni a gyomrom, és baromi rosszul lettem, ment is a hasam. A menetrend a következő: fehérje, glutamin, majd rá fél órával súlyzós edzés. Ez után fehérje, glutamin, l-karnitin, majd rá 40 perccel egy olyan szűk 1 órás futás a környéken. Hazajövök, de olyan fáradt vagyok hogy enni se bírok, csak 1-1,5 órával utána. Na és bármit eszek, evés után 1 órával kezdődik el az egész. Valaki esetleg meg tudná mondani hogy ez mitől van? A fehérjétől, glutamintól, karnitintól alapjáraton nincs semmi bajom, leszámítva a pattanásokat. Cukorbeteg is vagyok, de egyszerűen semmilyen módon nem kapcsolódik ehhez szerintem. Olyat is láttam már hogy valaki olyan fáradt volt az edzéstől hogy elhányta magát, vagy elájult. De nekem nem edzés közben jelentkezik ez, hanem étkezés után. Köszi előre is a segítséget.
2011. aug. 24. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Felgyorsult anyagcsere gondolom.
2011. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet amit eszel előtte, utána az kavar be.

Tényleg, ha már cukorbeteg vagyok, neked milyen hatással van a vércukor értékeidre a futás?

2011. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 2. kommentelőnek: általában vagy zabpelyhet eszem vízzel, vagy pufirizset, vagy 1-2 banánt, valami könnyűt, nem azzal van a gond. A vércukor meg...baromira leviszi a kardio a vércukrot, szóval mindig viszek magammal egy övtáskában vagy 5-6 szem szőlőcukrot, és olyan 5-10 percenként bekapok egyet. Másként nem is menne az egész.
2011. aug. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!