Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon sokat idegeskedem és néha érzem azt , hogy nagyon el kezd dobogni a szivem elkezdek ájulni, de össze szedem magam és utánna elmúlik, de olyankor majd kiesik a szivem úgy érzem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a pánikbetegség tünete. De anyukám mondta, hogy volt egy időszak az életében, mikor mi mindketten tesómmal nagyon kicsik voltunk, neki már mennie kellett reggel korán dolgozni, minket bölcsibe-oviba vinni. Apukám vidéken dolgozott, pénzt nem nagyon adott haza, és anyukámnak voltak olyan tünetei. Mondta, hogy addig az egy-két évig tartottak, kapott rá valami nyugtatót vagy mit, de mikor apukám vidékről visszajött, meg több lett a pénzük, meg nagyobbak lettünk, ez elmúlt és többet nem jött vissza. Szóval nem komoly ez a dolog, ne aggódj. És attól válik komolyabbá szerintem, ha már ettől félsz, hogy megint lesz ilyen "rohamod", és ez válik a figyelmed központjává. Nekem akkor volt ilyen, mikor pályakezdőként a cégnél ahol dolgoztam Apeh-os ügyek folytak.
2011. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!