Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van a lábammal? Nagyon fáj

Mi van a lábammal? Nagyon fáj

Figyelt kérdés

Szinte nincs olyan nap hogy ne fájjon a lábam majdnem egész nap (pontosabban a térdem). Általában olyan érzés szokott lenni mintha kést szúrnának bele. Vagy az újabb szokása az, hogy megyek vagy állok és hirtelen elenged a térdem (nem tudom hogy fogalmazzam meg) szóval olyan mintha összeesnék, de sose estem még össze. Hirtelen elgyengül. Emlékszem, hogy régebben amikor kicsi voltam időközönként mindig sántítottam, szerintem ehhez lehet valami köze. Orvoshoz még nem mentem és nem is szeretnék. Azt még hozzáteszem, hogy nem vagyok nádszál de kétlem, hogy a súlyom miatt lehetne.

14/L


2011. okt. 31. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem térdhajlatról van szó. És csak a bal csinálja ezt.
2011. okt. 31. 20:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne orvoshoz menni, mert bármi lehet. Másrészt inkább megvárod hogy valami komolyabb baj legyen és összees vagy akármi?

Amúgy lehet hogy ízületi kopás, íngyulladás, sportsérülés /márha sportolsz... lehet futástól bicajozástól síeléstől is akár/ és ezektől fájhat...

2011. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régebben nagyon sokat bicikliztem de már nem szoktam. Amúgy tesin futás közbe is néha szokott fájni.
2011. okt. 31. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Megírnád, hogy miért nem akarsz orvoshoz menni? Én gyűjtöm az ostobaságokat. Ehhez kellenél adaléknak. Tudod, most vagy 14 éves. Már kiskorod óta fáj a lábad. Ha végig gondolod, van még vagy 70 éved, amit végigsántikálhatsz. Mert ha nem teszel semmit, mitől múlna el? Nos ezért érdekelne az indokod!
2011. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert ha elmegyek orvoshoz az biztos hogy 1-2 hónapig (vagy akár többig) nem szabadulok onnan. Tavaly is egy hülye megfázás miatt elmentem orvoshoz és 1 hónapig nem mentem suliba, utána meg már csak azért mentem hogy nehogy megbukjak a sok hiányzás miatt. Kiskoromban mindig ősz körül pár napra sánta lettem. Évekig nem volt semmi most pedig megint.
2011. okt. 31. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor meg ha így állsz hozzá akkor meg hadd fájon

tényleg jobb lenne orvoshoz menni

most nem lenne jobb ha kivizsgálnák? és adnának rá valami vagy megcsinálnák?

jó tény hogy kell járkálni orvoshoz de annyira nem vészes

márminr én is /más okból/ járok de ott is annyi volt hogy kivzsgáláskor 1 hétig befektetek utána meg mehetem is haza

2011. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!