Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok gyomorsav vagy reflux?

Sok gyomorsav vagy reflux?

Figyelt kérdés
A problémám a következő lenne:legfőképp esténként maró érzést érzek a nyelőcsövembe,a torkomba(és kellemetlen a leheletem).Nem tudom,hogy refluxom van-e,de rokoni körben is vannak ilyen problémák.Az lenne egy kérdésem,hogy vajon ilyen betegségem lehet-e és milyen körülmények között lehet ezt gyógyítani.Gondolkoztam,hogy elmegyek gégészetre egy kivizsgálásra,mert elég kellemetlen ez a dolog!
2011. nov. 1. 22:51
 1/4 Virág6 ***** válasza:
Nem kell gégészetre menned.Orvos ír fel gyógyszert.Egyél olyan ételeket,ami lugosít.Keksz,de abból is teljes kiőrlésű,tejből csak növényi.Egy csomó ételt találsz a google-ba,ha rámész.Mamámnak is nem rég kerestem onnan.
2011. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen lehet kapni lúgos vizeket azok jó erre??
2011. nov. 1. 23:06
 3/4 Virág6 ***** válasza:
Igen,csak nem szabad sokat inni elősször.Az étkezésre nagyon oda kell figyelni,mert azok a mumusok:)
2011. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gégészetre, hanem gasztroenterológushoz kell menni. körzeti orvos ad beutalót, sajnos csak gyomortükrözéssel lehet kimutatni, de lehet, hogy háziorvosod ad rá gyógyszert első körben.
2011. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!